Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /Szkice/plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 142
Get in Touch

Dobry kontakt

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /Szkice/images/joomlart/ourwork/

Współpraca ścisła i swobodna.

Jako partnerzy bądź usługodawcy współpracujemy zarówno na poziomie indywidualnym jak i dla firm z sektora MSP, a wyłącznie jako usługodawcy realizujemy także oferty dla globalnych korporacji.

Nasze doświadczenie i specjalizacje w skrócie:

Redakcyjne

Tworzymy linie redakcyjne i koncepty magazynów lifestyle'owych, które wypełniamy wartościową zawartością merytoryczną - tekstową i multimedialną - opartą na uwzględnieniu wielu wymogów przekazu. Tworzymy także autorskie (copywriterskie) hasła, slogany, tytuły, wstępy do zasadniczej treści. Tak, żeby ktoś się zainteresował w ogóle.

Kreatywne

Doświadczenie wynikające z prowadzenia kampanii reklamowych dla międzynarodowych korporacji działających na ogólnopolskim rynku, zostaje przez nas wykorzystane do zakresu kreacji reklamy i wizerunku o rozmiarach pozwalających zachować zdroworozsądkową elastyczność życiową! Zatem, mamy miejsce na tworzenie całkowicie ambitnych, indywidualnych projektów sztuki użytkowej.

Tłumaczeniowe

Specjalistyczne tłumaczenia, weryfikacje tłumaczeń oraz szkolenia językowe, poparte wieloletnią i stałą współpracą z firmami ogólnopolskimi i międzynarodowymi. Częste bezpośrednie kontakty zawodowe i osobiste z mieszkańcami krajów dopełniają naturalności i świeżości wyczucia językowego.

Agencyjne

Znajomość rynku, fascynacja możliwościami negocjacji, porównywania ofert, ale i doświadczenie i umiejętność dozoru nad realizacją publikacji i podwykonawstwa zapewniła nam korzystne ceny na wysokiej jakości realizację zleceń.

Projekty

Frma Szkice działa w zakresie i aktualnie realizuje projekty

Finansowanie inwestycji dla firm w branżach lifestyle'owych  Fotografia reklamowa  Dziennikarstwo Lifestyle Wspieranie Samorealizacji  Turyzm i Design - eksport usług w branżach lifestyle'owych Tłumaczenia specjalistyczne szkolenia językowe Ekspozycje realizacja promocja Budowanie wizerunku